Deň plný športu a zábavy

Začiatkom augusta  sa konal „ Deň plný športu a zábavy“, ktorý pre deti pripravilo Kultúrne zariadenie Nitriansky Hrádok v spolupráci s Rybníkom Mederčina. Pre deti boli pripravené ukážky práce Policajného zboru, Hasičského zboru, Policajní psovodi, ukážky práce DHZ Nitriansky Hrádok. Medzi ukážkami boli pre deti pripravené športové súťaže a disciplíny – skok vo vreci, hádzanie na cieľ, zhadzovanie kolkov, hádzanie šípkami, streľba zo vzduchovky, futbalové súťaže. Pre najmenšie deti to bola súťaž v chytaní rybičiek v detskom bazéniku a skákací hrad. Najlepšou a najzábavnejšou súťažou bolo jedenie čokoládových donutiek (zavesených na špagátiku). Tieto sladké donutky na športovú súťaž pripravili členky z DCS Nitriansky Hrádok, ktoré ušili aj detské rúška s motívom hasičov a policajtov pre deti. Športové podujatie podporil primátor mesta Šurany Ing. Marek Oremus. Deti dostali šiltovky, perá, pohľadnice, medaily, omaľovánky, nálepky, pexeso, sladké odmeny, rúška. Rybník Mederčina pripravil pre deti hod-dogy. Dobroty na spoločnom stole pre deti pripravili mamičky, nechýbali sladké a slané koláče, melóny, cukríky, minirálky a džúsy. Na záver akcie a podával guláš z diviny. Ďakujeme všetkým sponzorom , ktorí podporili toto športové podujatie a tešíme sa na budúci rok.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Ďalšie