Knižné novinky v šurianskej knižnici

Nové knižné prírastky do Mestskej knižnice M.Matunáka v Šuranoch sa podarilo získať vďaka finančnej podpore Fondu na podporu umenia aj v roku 2021.  Fond z verejných zdrojov podporil projekt s názvom Knihy pre každého čiastkou 1000,- €. Mestské kultúrne stredisko Šurany, ktorého je knižnica súčasťou, spolufinancovalo  projekt sumou 820,- € , preto bolo možné zakúpiť 178 publikácií – 99 ks na oddelenie pre dospelých, 39 ks na náučné oddelenie a 40 ks na oddelenie pre deti a mládež.

Čitatelia majú k dispozícii napríklad rozsiahlu životopisnú publikáciu Karla Gotta – Má cesta za štěštím, nové slovenské aj svetové detektívky a iné knižné novinky. Na oddelení pre deti a mládež si milovníci komiksov môžu nájsť kreslené príbehy, prípadne rozprávky, básničky.

Šurianska knižnica je pre všetkých otvorená denne a funguje v súlade s protipandemickými nariadeniami. Všetky oddelenia knižnice, ktoré sú prístupné pre verejnosť, sú kompletne zrekonštruované, vďaka projektom podporeným z verených zdrojov FPU.

JK

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Ďalšie