Vianočné inšpirácie v šurianskej knižnici

          S príchodom najkrajších sviatkov v roku, Vianoc, sa okrem darčekov venujeme aj výzdobe príbytkov. Aj tá podlieha móde a je na každom z nás, ako sa dáme ovplyvniť. Pandemická situácia  u  nás mení mnohé obľúbené predvianočné aktivity. Jednou z nich je aj obmedzenie trhov a tvorivých dielní, ktoré sa v tomto čase organizovali v meste Šurany.

          Mestská knižnica M.Matunáka v Šuranoch pre všetkých návštevníkov pripravila na oddelení pre deti a mládež výstavu ručných prác, ktoré môžu poslúžiť aj ako inšpirácia na výzdobu vianočného interiéru, alebo ako malý  darček. Na výstave s názvom Vianočné inšpirácie  návštevníci nájdu vianočné ozdoby a sviečky,  ručne háčkované   nákupné sieťky, pletené štóly, ručne pletené tašky, originálne tácky a podnosy, hračky  a všeličo iné.  Výstava je pre verejnosť prístupná denne od 8,00 – 12,00 a od 13,00 – 16,00 v pracovných dňoch do 21. decembra 2020. Ak si aj   nevyberiete z ponuky, možno sa inšpirujete a tak si vytvoríte  krásne a príjemné Vianoce aj napriek pripravovaným obmedzeniam.

JK  

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Ďalšie