Zrekonštruované oddelenie náučnej literatúry MsKS - projekt „Príjemne v knižnici III."

Príjemne v knižnici III.

Šurianska knižnica poskytuje svoje služby v budove na SNP 16 už niekoľko desaťročí. Pracovníčky sa snažia o to, aby priestory pre verejnosť boli moderné. Vďaka výzvam Fondu na podporu umenia  SR sa  podarilo zrekonštruovať interiér jednotlivých oddelení. Tretia fáza projektu “Príjemne v knižnici” zavŕšila   celkovú  výmenu vnútorného vybavenia knižnice. Na oddelení náučnej literatúry sa uskutočnila výmena podlahy, okien, svietidiel,  regálov, poličiek a výpožičného pultu. FPU poskytol z verejných zdrojov na túto fázu  projektu čiastku 6.500,- €. Pre používateľov sa vytvoril priestor zodpovedajúci kritériám 21. storočia. V súčasnosti MsK M.Matunáka Šurany poskytuje všetky služby v súlade s protipandemickými opatreniami.

JK

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Ďalšie